Начало » Важно за фермера » Земеделска техника
24.03.2020 г.

Тазгодишното изложение БАТА АГРО се отлага за май 2021 година

Решения в криза
Тазгодишното изложение БАТА АГРО се отлага за май 2021 година

Тазгодишното 13-о издание на Специализираното изложение за земеделие БАТА АГРО се отлага за 2021 година. Това е решил управителният съвет на Българска асоциация на търговците на агротехника с оглед на извънредната ситуация в страната и издадените разпореждания от институциите, както и усложнената международна обстановка и въвежданите на ежедневна база рестрикции във връзка с разпространението на коронавирус COVID-19, съобщиха организаторите.

Целта на асоциацията е да се гарантира безопасна среда за провеждане на изложението, ефективност за посетителите, както и пълноценното бизнес представяне на изложителите.

Новите дати за провеждане на 13-ото Специализирано изложение за земеделие БАТА АГРО се насрочват за 10-14 май, 2021 година.

„За нас е приоритет здравето и безопасността на всички наши служители, партньори, участници и посетители на изложението. Считаме, че в тази несигурна ситуация и при липсата на надеждна прогноза за развитието на пандемията от коронавирус отлагането на 13-ото издание на БАТА АГРО за 2021 година е най-разумното решение. Благодарим на всички наши изложители и партньори за разбирането и доверието, което ни гласуват“, коментира Даниел Минев, Председател на Българската асоциация на търговците на агротехника.

Към момента за 13-ото издание на БАТА АГРО участие са заявили 178 фирми на 39 416 кв.м. изложбена площ. Тези данни сочат, че това ще е най-голямото изложение за земеделие до момента по площ, което създава предпоставки форумът като професионално събитие да бъде успешен и ефективен за бизнеса, въпреки необходимото отлагане.

Екипът по организация на БАТА АГРО продължава да работи по планирането и подготовката на изложението и да съдейства на всички участници.

За Специализирано изложение за земеделие БАТА АГРО

БАТА АГРО е най-големият форум в България за представяне на земеделска техника, продукти и услуги за селското стопанство и се организира от Българска асоциация на търговците на агротехника. Изложението се провежда от 2010 г., като през годините то спечели доверието на хилядите земеделски производители с добра организация, разнообразие на представените експонати и лоялни търговци.

12-ото издание на БАТА АГРО през 2019 година беше най-голямото като площ в историята на изложението – в него участваха 187 фирми на повече от 37 700 кв. м. изложбена площ. Посетителите за четирите работни дни бяха близо 15 400 души.

Тазгодишното изложение БАТА АГРО се отлага за май 2021 година
19593
 

Последни материали
Виж
След днешната среща в Брюксел
Проданов: ЕК ни предлага със 100 млрд. евро по-малък бюджет и силно орязани тавани на плащанията
Общините ще дезинфекцират пътищата
Шарката по овцете превзе нови ферми в Пловдивско
Контролът обхваща всичките над 62 хил. заявления
Започнаха кръстосани проверки на над 1 милион парцели
Парламентът одобри сливането му с икономическото и екологическото
Украйна остана без селскостопанско министерство
Веригите трябва да изпращат цените си през 14 дни
Законопроектът на БСП за спекулата грубо се сборва с проекта на Тахов
Почитаме 188-та годишнина на Васил Левски
Прекланяме се пред правото дело на Апостола
Свързани материали
Виж
Три институции и граждани са казали
Честито! Животновъд с 11 телета и 110 овце премина през цедката на РИОСВ Бургас
Депутати очакват отговор от МЗХ
Осветяват нагласен търг за пасища в Батак, сигнализирана е прокуратурата
15-то издание на изложението в Стара Загора
„Кубота“ представи на БАТА АГРО фермери с мисия
Георги Тахов откри БАТА АГРО
В края на май ще има новини за виртуалните животни
Форумът се провежда от 12 до 16 май в Стара Загора
Специализираното изложение за земеделие БАТА АГРО ще представи 204 фирми от агросектора
Предстоящо
На 29 юни в Козлодуй ще се проведе Фестивалът на рибата
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини