Начало » Новини » Страната

Семинари за бъдещи биофермери – график и локации през ноември

Информационна кампания
Синор.БГ / 04.11.2025 г.
Семинари за бъдещи биофермери – график и локации през ноември

Снимка: sinor.bg

На 7 ноември, петък в Пазарджик експерти от земеделското министерство започват поредица от информационни семинари, с които ще разяснят на млади и нови фермери предимствата да се практикува биологичното производство. Кампанията се провежда за трети път, като тази година тя е под мотото „Призвание „БиоЛогичен“.

Синор.бг вече ви информира за събитието. В този текст ще представи графика и залите в шест от големите градове от страната, където е планирано да се проведат дискусиите.

Откриването на 7 ноември ще бъде от 13,30 часа в пазарджишкия „Гранд хотел Хебър“, намиращ се на улица „Есперанто“ 6 – зала „Хебър.

На 10 ноември е дискусията в Плевен – от 10,30 часа в Парк хотел „Кайлъка“, който се намира в парк „Кайлъка“ - в едноименната зала.

Кюстендил е третият град, където дискусията е насрочена за 11 ноември от 10,30 ч. Семинарът ще се провете в Гранд хотел „Кюстендил“, в „Хисарлъка“, ул. „Калосия“ 17, зала „Пауталия“.

В Ямбол е средвата среща, насрочена за 12 ноември – началото е 10,30 ч. в хотел „Кабиле“ на ул. „Търговска“ 35 – зала „Кабиле“.

На 14 ноември е дискусията в Шумен, насрочена от 10,30 часа в сградата на Общината. Адресът е бул. „Славянски“ 17, общинска зала Вичева.

Последната среща ще се проведе на 20 ноември във Враца, от 10,30 ч. в хотел „Хемус Враца“ на ул. „Христо Ботев“ 1 – в конферентната зала на хотела.

Семинари за бъдещи биофермери – график и локации през ноември
3383
 

Последни материали
Виж
Успешният проект
По-нисък алкохол, по-силен характер: нова ера за родните вина
Отговор на фермерски въпрос
Обезщетенията за пропаднали ниви падат с 50% без застраховка, съобщават от ДФЗ
Според анкета
Организацията „Невидими животни“ с 46 депутата в новия парламент
Според Тел Авив няма доказателства
Киев е сърдит: Израел отново купува от Русия откраднато зърно
БАБХ
Близо тон турски сладкиши без документи са спрени на границата
Важно предупреждение
След 18 часа ДФЗ спира временно достъпа до СЕУ за обновяване
Свързани материали
Виж
МЗХ
Биофермерите с краен срок 18 януари за потвърждение на данните в биорегистъра
ДФЗ
Изпратeни са писмата за биофермерство и агроекология, проверете в СЕУ!
Информационна кампания
И във Врачанско ръст на биофермерите – с 34 на сто повече спрямо 2024 г.
МЗХ
Определени са ставките по две от екосхемите за Кампанията за директни плащания за 2024
АГРА 2025
На 20 февруари в Пловдив ще се проведе 9-та национална конференция по биоземеделие
БФС
Призив да участвате в Европейските награди за биологично земеделие 2025
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2026
RSS новини